| Finutzzu_Cata_2000 a întrebat:

Am o pereche de casti, cumparate de craciun.Mi-a mers perfect si de aproximativ 1 luna cand bag mufa USB a lor in PC imi zice USB Device Not Recognized cam asa! Ajutati-ma va rog! Funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Data viitoare ia casti cu mufa jack de 3.5 mm, cele cu usb dau un sunet inferior

| Finutzzu_Cata_2000 explică:

Dar apropo mie nu mi-a dat nici un CD la casti... si driver nu gasesc.Ca oricum cautasem un driver updater pe net.Cine are unul sa ma ajute plzz app fara licenta!