| Arad_Umbe_1989 a întrebat:

Buna seara, mi-am cumparat o pereche de casti HG 9012 (pe Usb) dar imi scrie usb device not recognized " Driverul il am descarcat de pe internet dar nu pot face nimic sad Mentionez ca toate porturile usb imi functioneaza

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Buna! cred ca doar un update de windows te ajuta. Incearca pe alte calculatoare, la vecini, prieteni si vezi daca functioneaza.
Bafta!

| Arad_Umbe_1989 explică (pentru RS4):

Am încercat pe laptopul celălat dar tot așa apare, am sa încerc un update...

| darrio2007 a răspuns:

Vezi daca scrie pe ambalajul castilor tipurile de windows compatibile. Si daca windowsul tau corespunde cu acele casti.

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine le duci tu frumos înapoi la magazin și ceri să le schimbi cu unele clasice, cu mufă audio.

| octav005 a răspuns:

Ai incercat si cu alt port usb?
te poti duce la siteul producatorului placii de baza si sa iti descarci driverul de porturi USB