| Cosminovici18 a întrebat:

Am o problem si as vrea sa ma ajutati urgent sau cat de repede se poate Aseara eram pe internetul de pe mobil (Am un Samsung Corby) si cand am vrut sa schimb site-ul imi dadea o eroare,, NO RESPONSE,, si am crezut ca a expirat optiunea(Optiunea fiind Testeaza internetul pe mobil timp de 7 zile gratis *100# alegi 4-Optiuni si apoi alegi 5-Oferte de Date) si cand aleg optiunea 4-Optiuni observ ca nu-mi mai arata optiunea a 5 cu oferte de date insa pe cartela lui fratemiu arata am pus cartela lui pe telefonul meu internetul mergea fara nicio problema si am dedus ca e de vina cartela ca si cartela mea am pus-o pe telefonul lui si tot asa imi arata. Care este problema si cum o pot rezolva? Dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

Ti-a expirat acea optiune! Daca ai aboanament ai grija sa o dezactivezi imaediat pentru ca re va reactiva automat(am patit-o eu) daca esti pe cartela tot la fel dezactiveaz-o deoarece cand iti vei alimenta contul se va reactiva! Bafta!

| Cosminovici18 explică (pentru Gmcc):

Dar dc cand am introdus cartela lui fratemiu internetul mergea subit si pe cartela lui nu am activat optiunea si nu sunt pe abonament si apropo sunt pe Orange!