| Andreea_5345 a întrebat:

Hei,TPU! Am si eu o mica problema cu internetul pe telefonsad. Acum 3zile mi-am schimbat numarul de telefon si am o optiune cu 50MB,imediat dupa ce am activat aceasta optiune,internetul mergea foarte bine, iar dupa 3 zile am scos cartela din telefon,iar cand am pus-o la loc,inetrnetul nu mai mergea imi scrie "EROARE RETEA". Nu inteleg de ce, ce trebuie sa ii fac. Trafic de date pe mobil mai am 43MB. Am nevoie de ajutorul vostru :-

2 răspunsuri:
| Dar1us12 a răspuns:

Pai cel mai bine e daca ai mai avea mesajul sau suna la *100# si acolo iti zice tot ce vr cum sal activezi din nou succes! Funda? tongue

| Andreea_5345 explică (pentru Dar1us12):

Pai asta am si facut, am primit setarile, le-am salvat si tot nu merge:-|
pana mea...