| Surrender434 a întrebat:

Buna TPU
am o problema cu calculatorul
am window 7.asta s-a intamplat sapt. trecuta luni.deci,am scos calculatorul din priza[recunosc, a fost cam fortat] si a doua zi cand l-am aprins, imi pot apare startup repair intr-una.am mai patit asa, dar dupa aia dadeam restart si ma lasa sa ma loghez.mentionez faptul ca am hard disk-ul full.

ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Reinstalare windows si sa nu-l mai scoti din priza altfel iti zice adios nena.

| Surrender434 explică (pentru mgtow):

Cum sa il reinstalez?

| mgtow a răspuns (pentru Surrender434):

Vezi ce windows ai 32 biti sau 64 biti facand clic dreapta pe my pc si proprietati, cauti pe youtube descarcare windows in functie de versiunea care o ai cand ti-am zis inainte si in timp ce o cauti trebuie sa stii ce drivere ai la PC (cel de wifi, ehternet, card sd si placa video) cauti iar in youtube ca sa stii unde iti poti vedea driverele si le scoti de pe net salvandule intr-un stick. Instalezi windowsu dupa ce l-ai tras pe dvd si apoi driverele. Daca reinitiezi pc nu iti apare o optiune sa apesi F4? Daca da apasa si stabileste reinstalarea windowsului din fabrica daca nu faci cum ti-am zis inainte.

| MiruD a răspuns:

Reinstaleaza wind. Nu ai ce sa ii faci. Si de fiecare data inchide-l din start- si turn off.