| LeMike a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema cu facebook-ul dupa un timp nu mi se mai incarca unele imagini de la news.Folosesc google chrome, dar am incercat si cu mozila si tot asa patesc.Am sters cookiurile si istoricul.
Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| AmN a răspuns:

Hmm.De obicei se intampla asta cand au loc modificari la site, dar daca tin pe o perioada mai lunga de timp poate fi din cauza vitezei netului a, windowsului. Incearca cu Opera.Pe Opera totul se incarca foarte rapid.Succes happy

| LeMike explică (pentru AmN):

Multumesc de raspuns, nu asta era problema ci un program antymalwere pe care il aveam in pc, l-am sters si acum nu mai am probleme.
Dar pentru ca ai primul raspuns iti dau funda. big grin

| AmN a răspuns (pentru LeMike):

Cu placere happy

3 răspunsuri:
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Incearca Safari sau Comodo Dragon.