| Luci88 a întrebat:

am o problema cu Laptopu, mi se blocheaza cand deschid o pagina de net, chiar si fara sa deschid vreun fisier, se blocheaza se invarteste rotita aia care se incarca, se albeste ecranu, si dupa cateva min isi revine! ce sa ii fac sa nu se mai blocheze asa? am si antivirus, (Avast) Va multumesc frumos! Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| violetamarcu a răspuns:

O solutie ar fi sa reinstalezi windows-ul

| ioanalarysa a răspuns:

Este din cauza la internet. si eu am patit asa, am instalat si windowsul iar si tot asa face.