| Dennnnny a întrebat:

De ce nu ma pot loga pe mess? Imi spune si mie cineva va rog? De cateva zile cand incerc sa ma loghez peste 3 minute imi apare:we can`t sign you in to Yahoo Messenger.there might be a problem with your internet connection.dar n`am probleme cu internetul imi merge perfect! si parola e buna, m`am logat pe mail si a mers..ma poate ajuta cineva va rog? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DouBLe a răspuns:

Incearca alta versiune e ex 9 uite aici un link www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=131&lid=1835... funda?

2 răspunsuri:
| Dennnnny explică:

Mersihappy acuyma am vazutlaughing da l-am reparat oricumhappy

| MaNu_1275 a răspuns:

E de la windows.