| Ankiiiiiii a întrebat:

Am o problema,din nou. Deci,vara asta am facut numai tampenii. Placa de par a luat foc,laptopul s-a stricat, tableta. nu mai are ecran. Chiar nu stiu ce naiba am facut,dar am ramas fara ele. Mai am doar un singur smartphone sad. Problema mea e ca, tati nu vrea sa-mi mai cumpere macar un laptop. Fara placa, mai pot.dar laptop/tableta imi trebuie..si chiar pentru scoala (cls a7a ). Deci, am decis sa-mi iau eu o tableta. Ziceti-mi o tableta pana in 300 lei (doar atat mai am) si sa fie bunicica. Ma intereseaza..netul, adica sa pot intra pe fb, sa ma joc..etc. Deci va rog frumos happy. Aaa si,daca se poate, sa o gasesc prin Real..sau sa o iau de pe net. Multumesc frumos, dau fundita!

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Daca vrei in Real du-te in real si cauta o tableta de 300 lei, dar nu prea vei gasi una buna. mai bine ai cauta un laptop la mana a 2a.

| Ankiiiiiii explică (pentru introduaicinumele):

Nu cred ca un laptop la mana a2a e mai bun. Dar mersi oricum.

| introduaicinumele a răspuns (pentru Ankiiiiiii):

Ba da. e mult mai bun. Un laptop ok mai vechi il poti scoate la mana 2a si folosi la ce-ti trebuie tie. o tableta mai greu gasesti.

| Ankiiiiiii explică (pentru introduaicinumele):

Multumesc.o sa ma mai gandesc.

| andreirapid a răspuns:

De ce iti trebuie tableta in clasa a 7-a?
Eu sunt a 11-a si nu imi doresc asa ceva... Un calculator e arhisuficent!
A da, la varsta ta, te poti juca linistita cu papusile decat temple run sau angry bird!

| ƳourMind a răspuns:

Salut!
Uite aici niste tablete ieftine:
http://www.emag.ro/tablete/tablete-ieftine-pret,intre-200-si-500/c
Dar cu siguranta nu ai un grad ridicat de calitate! Si nici nu cred ca iti vei gasi la banii aia asa ceva mai ales sa mearga si net-ul excelent!
Dar sper sa iti gasesti ceva bun.
Pa-paa si succes;)

| Ankiiiiiii explică (pentru ƳourMind):

Stiu. Inainte aveam Sg galaxy tab 2. Si era foarte buna. Dar a patit ce-a patit. Si acum, sper sa gasesc...una bunicica.

| AleeMtf a răspuns:

Exact cum spune si introduaicinumele in real vei gasi o tableta la 2 milioane 60 cu tastatuta incorporata, acum doua zile ia luat fratelui mei parintii mei, are 7 inch si e ok, mai bine iti cumperi din real decat de la mana a doua, parerea mea proprie, daca o iei deja folosita ea poate fi ca un dintisor al unui copilas in crestere, el sa arate bine dar sa cada la un momendat asa e si cu electrocasnicele ele pot arata bine la exterior dar inauntru sa fie stricare, nu ai nicio garantie ca nu a fost candva apa in ea, sau alte probleme care le-a avut. Pupic.