| sftb a întrebat:

Buna TPU am o problema nu imi gasesc driverul pentru placa video am luat slim drivers aida 64 mi-a dat acolo niste siteuri cate imi dadeau niste drivere dar nu le gasesc imi arata pe un program ca driveru de la placa video nu e placa se numeste ATI Radeon 3100 Graphics ajutati-ma funda+vot multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Http://driverscollection.com/? H=Radeon%20HD%203100&By=ATI

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Http://driverscollection.com/? H=Radeon%203100&By=ATI

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Pentru xp:
http://driverscollection.com/? H=Radeon%20HD%203100&By=ATI&SS=Windows%20XP

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Ia cu copy/paste si mai jos la fiecare e un buton/sageate verde pentru automat drives