| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si nu stiu de unde provine. Acum cateva zile fratele meu mi-a curatat unitatea pc-ului de praf si a scos si placa video s-o curete. De ieri dimineata cand deschid pc totul bine si frumos pana dupa ce se incarca Windows... cand trebuie sa apara desktop-ul se inchide brusc monitorul. Cand intru in Safe Mode merge. Am instalat aseara windows-ul si tot asa face. Poate fi o problema de la placa video? Ce credeti ca se intampla?:-s Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| JustSmile17 a răspuns:

S-ar putea sa se fi rupt vreun contact de la placa video...pentru ca si eu am aceeasi problema cu placa video.(contact rupt, dar nu stiu care) asa ca you must buy a new GPU

1 răspuns:
| marcusnmc a răspuns:

Chiar ca reprezinta o dilema niciodata nu am auzit asa ceva si nu iti pot spune, sfatul meu este sa mergi la cineva care il repara.