| 122324354453465 a întrebat:

am schimbat windows-ul si nu mai am sunet la pc.in control panel scrie,, no sound device".am incercat sa instalez driver dar nu merge asa ca m-am gandit sa mai pun o placa de sunet(pe cealalta o am integrata).pc-ul mi-a recunoscut placa de baza, si-a instalat driver-ul, mi-o arata in control panel dar tot nu merge.(nu e pe mut).are cineva vreo idee ce poate avea?

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Si eu patesc asa de fiecare data cand bag windows nou dar sti ce fac? intru pe YouTube si dau click pe orice videoclip la intamplare si acolo imi arata ca nu poti vizualiza acel clip pentru ca nu am nu stiu ce program. Si acolo imi da un program pe care sa-l descarc in instalez si dupa merge totul ok.

FUNDA?

| MilkyWAY3027 a răspuns (pentru Seepty):

Ce bagi tu se numeste pentru youtube se numeste Adobe Flash Player si nu are nici o legatura cu problema lui 122324354453465.

| 122324354453465 explică (pentru MilkyWAY3027):

Asa e.