| Phantasmagoria a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa vad ce raspunsuri am primit la o intrebare pusa de mine, desi arata ca am 3 raspunsuri, cand vreau sa le vad nu e niciunul.Chiar daca dau refresh de cateva ori, chiar daca inchid pagina de net, tot nu apar raspunsurile.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Toate postarile noastre apar pe site (devin vizibile) cu o mica intarziere (0-15 minute). Trebuie sa ai putina rabdare, si raspunsurile vor aparea.
Succes!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.fiindca TPU nu este un site cu actualizare in timp real!
trebuie sa mai astepti ceva pana cand poti vedea raspunsurile!
cam 10 minute!

| Phantasmagoria explică:

Mersilaughing