| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare problema.Deci,sa va explic:
De cateva zile, cand scriu la tastatura, in loc de m, l, p, ca, j, i, o imi scrie 0, 3,*, 2, 1, 5, 6.Plus ca nu imi merg mai multe taste.Am incercat num lock, dar face parte din categoria tastelor nefunctionale.Nu stiu ce sa fac ca sa se rezolve, si sa pot scrie de pe tastatura! Mentionez ca acum scriu cu ajutorul tastaturii virtuale, si m-am saturat!
Funda (of course)!

11 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Verifica Caps Lock, ca o data cand am dat pe Caps Lock il loc de m, n, b imi punea 1, "?
Sau schimba tastatura. Sau poate e o problema din Windows. Mai cauta pe Google problema ta, ca poate vei gasi ceva care sa te ajute!

| Kanghu a răspuns:

Cunosc problema. Pe laptop ai o tasta "Fn". Tine apasat pe tasta respectiva iar apoi(tiinand apasat in continuare) apasa tastele Insert,Home, Delete, End. Daca nu se rezolva problema mai apasa odata aceste 3 tasta fara sa tii apasat butonul "Fn".

| oanecorleone a răspuns:

Se poate sa se fi stricat acum depinde de ce windows ai tu ca si eu mi-am bagat acum windows 7 si am avut o problema cu tastatura.
Dar cred ca PetreConstanta are dreptate.

| Radu1 a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t543321.html

Vezi ce scrie pe aici si poate te ajuta. Bafta!

| PetreConstanta a răspuns:

Cumpara alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez-tastatura la laptop

| BoboKitty a răspuns:

Iubita.si eu am patit la fel am agitat unpic am invatat butoanele si in maxim 4 zile si-a revenit

| xoxo_9953 a răspuns:

Mi's-a intamplat la fel ai rezolvat ce pot sa fac

| anonim_4396 explică (pentru xoxo_9953):

N-am rezolvat nimic, ba din contra, mi-a murit definitiv laptop-ul, sau mai bine zis, hard-ul lui.Mi s-a spus ca se poate sa fi fost si din cauza ca deja hard-ul nu mai functiona cum trebuie but anyway...nu-i sigur.

| mascatul001 a răspuns:

Ba man cred ca tia cazut ceva apa suc sau bere ceva ca asa mi-a cazut si mie si nu mia mai mers m-am luat alta wireless deci pe drk imprumuta de la prieteni sau ia-ti alta nou alta solutie nu ai prietene

| Twisted_9712 a răspuns:

Ti-as sugera cumpararea nuei noi tastaturi sau reformatarea pc-ului poate fi de la windows(imi pare rau daca nu te-am putut ajuta ^^)