| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica problema cu laptopul. odata, mi s-a inchis instantaneu. mai am o postare cu problema cu inchisul. asa si cand mi s-a inchis l-am redeschis. si mi-a aparut eroarea aia cu blue screen. am mai avut odata probleme cu ea si am rezolvat cu sistem restore. acum am incercat si cu sistem restore si nu a mers. daca ma poate ajuta cineva care se pricepe, ma gaseste la id sweet_angel_cool98. va rog mult ajutati-ma. multumesc

2 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

E virusat, super incarcat si prafuit. Cand ai timp (2-3 ore) demonteaza-l si curata tot praful si pune-l la loc. Poti sa incerci sa-ti reinstalezi windowsul.

| aryenutzaa a răspuns:

Si eu am avut problema asta si am bagat iar windows-ul.