| boghyk a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul..stateam pe facebook cand deodata mi sa inegrit monitorul dar unitatea inca mergea.L-am redeschis, mergea, dar dupa 5 minute aceeasi problema.Am scos toate cablurile din el sa vad ce are si cand am pus mana pe placa video frigea foarte tare(calculatorul era deschis de maxim jumatate de ora si nu m-am jucat sau ceva)acuma am scos-o si stau pe cea de la placa de baza.
Aveti idee din ce cauza s-a intamplat asta si daca l-as placa sa se raceasca patesc la fel?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Coolerul merge?

| boghyk explică (pentru K0sti):

Am vorbit cu un prieten si m-a intrebat la fel am probat, si asta era problema din cauza coolerului placa intra in safe mode.Mersi de raspunshappy

| K0sti a răspuns (pentru boghyk):

Sa cresti mare! happy