| mario_6601 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema cu un smartphone toshiba g910.Problema e ca am incercat sal conectez prin wi fi, usb, si blututh si degeaba. Mi se deschide exploreru dar imi zice ca nu am scris corect deexemplu pun googlee imi apare acea chestie.Credeti cai de la windows? Precizez ca l-am si restartat si degeaba va rog ajutati-ma.Multumesc

1 răspuns:
| eDDy a răspuns:

Nu ma pricep foarte bine la telefoane dar iti pot da un sfat mik. Du-te la un servis GSM de reparat telefoane explica-i ce ai patit cu telefonul poti sa ii arati si eu zic ca o sa iti reinstaleze windows-ul de pe telefon... sau iti zic ei ce are si ce i-au facut.