| anaishere a întrebat:

Bună, TPU. Am si eu o problemă. Nu știu dacă așa se întâmplă la toată lumea, dar liceul meu ne-a dat conturi pe care trebuia să le activam pe siiir adma. Eu am activat contul meu, dar când să bag parola mi s-a blocat telefonul și mi-a ieșit din site. Am încercat să întru înapoi, să-mi bag parola, dar îmi zice că parola e incorectă sau contul este deja folosit. Ce aș putea să fac ca să-mi fac parola?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Platforma e administrata de scoala. Va trebui sa contactezi pe cel care se ocupa de serverul local, pentru a putea reseta parola.
Ti se va da o parola temporara pentru a accesa contul, apoi ti se va cere sa tastezi noua parola personalizata de tine.

| Cosmin483 a răspuns:

Tu îți alegi parola când faci contul. Este posibil ca un coleg să-ți fi furat contul. Vorbește cu cei de la secretariat. Și eu am făcut pe aceeasi platforma