| SpeakTeam a întrebat:

Buna TPU am si eu un laptop ASPIRE 5750G si mia sarit o litera K si nu stiu cum sa o pun inapot va rog ajutati-ma am mare nevoie de ajutor (FUNDITA) raman recunascator

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Ia tasta si preseazo tare in locul din care a sarit...Am demontat tastatura mea de 1000 de ori ca so curat si nu s-a intamplat nimic;) dar vezi ca daca nu este un fel de ventuza acolo nu o sa-ti mai functioneze tasta k uite si un link cu tutorial lipire taste laptop :)) http://www.laptopulmeu.net/......ie-numere/ funda?