| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpU.Am un Blackberry 8900 si vreau sa-mi configurez mobilul pentru a primi/trimite e-mail si pentru a putea intra pe yahoo, dar nu stiu ce trebuie` sa fac pentru asta. Specific ca internetul pe tel imi merge, nu a fost necesara activarea...cartela e pe Orange...Ma poate ajuta cineva? Va rog tare mult.

Dau Funda celui mai bun!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Uite aici http://www.fileshare.ro/10520955199.4, sunt testate de mine ambele variante si functioneaza beton! Succes!

1 răspuns:
| ElenaRadu a răspuns:

Hmm...nici eu nu stiu cum sa-l configurez pe al meu dar nici nu m`am strofocat tare :d Du`te la un Orange Shop si vezi daca te pot ajuta cei de acolo happy