| Valeennavoleena65 a întrebat:

Bună TPU,am un cont de Instagram mai vechi nu îl mai folosesc, nici nu îi mai ştiu parola nu mai am acel telefon demult dar am multe postări pe el cu poze cu mine cringe şi vreau să-l şterg difinitiv. Cum pot să-l şterg ca să nu mai fiu nevoită să mă fac de râs? Am încercat să-i dau raport de pe mai multe conturi dar încă nu se şterge, nu ştiu dacă merge aşa, nu ştiu ce să fac.

1 răspuns:
| Willis a răspuns:

Intri pe el.
Încerci să te loghezi.
Alegi am uitat parola, îți trimite link de recuperare parolă, sau pui alta nouă.
Intri înapoi să te loghezi, apoi faci ce vrei cu acel cont.