| caian a întrebat:

am un iphone 4s si cand vreau sa il deblochez, langa acel buton apare un alt buton cu, camera! cum pot sa sterg sau sa scot acel buton cu camera?

Răspuns Câştigător
| ooliveer a răspuns:

Fa update la IOS 5. 1, au scos butonul pentru camera :p

4 răspunsuri:
| caian explică:

Si apropo sitemul ''siri'' nu il pot schimba pe limba romana?

| JwcFree a răspuns:

Este din cauza sistemului de operare nu il poti scoate, asa am si euhappy.

| patiiipatiii a răspuns:

Nu poti sa scoti acel buton.Pana la urma urmei nu incomodeaza asa tare

| Carina1995 a răspuns:

Sistemul siri nu e disponibil inca in limba romana doar franceza germana si engleza ...este posibil ca peste cativa ani, nu e sigur, doar posibil sa fie si in romana.