| OmulSiXPacksSs a întrebat:

am un iphone 6 plus dar i-am stricat cumva butonul de power ( nu mai face contact ) si azi l-am inchis din greseala si evident nu il mai pot deschide laughing
Cam cat ma costa sa il faca la un service GSM ( adica nu sa imi puna altul ci pur si simplu sa imi puna butonul la loc ca e putin bagat inauntru si sa il faca sa mearga cand il apas)

6 răspunsuri:
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

In primul rand nu il poti face doar la un service Apple autorizat. Pretul variaza, poate nu l-ai stricat de tot.

| CosminALX a răspuns:

Apple=firma de rahat, materiale premium de proasta calitate, daca vrei ceva bun axeaza-te pe LG.
Sa revenim, la iphone-ul meu 5s cand i s-a stricat butonul power mi-a luat 150lei sa mi-l schimbe, la i6 poate sa fie peste 200lei, acum depinde de fiecare service

| VAGABONDUNR1 a răspuns:

Cel mult 25 lei

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru VAGABONDUNR1):

Daca nu cunosti nu comenta. 25 de lei e doar o tipla prietene.

| OmulSiXPacksSs explică (pentru Mihai_Miţă_1999):

Pai si atunci cam cat ar fi reparatia butonului ala amarat? in cel mai rau caz e peste 100 ron?

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru OmulSiXPacksSs):

De exemplu poate tu doar l-ai miscat si poate sa fie sub 100 de lei.