| UnOmOarecare2001 a întrebat:

Buna TPU
Am un laptop care nu stiu de ce nu mi se conecteaza la wi-fi... wireless-ul incearca sa se conecteze la retea dar se opreste si face asa in continuu...mentionez ca la telefon sau alte lucruri nu am ptoblema asta
Dau funda

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Incearca un restart al driver-ului de la placa de retea wireless. Intra in Control Panel -> Davice Manager -> Network adapters si acolo dai Disable si Enable la driver-ul placii de retea wireless.

| Barbosu_Razvan_1990 a răspuns:

In primul rand da restart la placa de retea adica sa stergi driveul de wifi si dupa aia sa il reinstalezi si daca nici asa nu isi revine in cel mai rau caz ai luat un virus si ar fi bine sa pui din nou windows.