| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Buna TPU am un Laptop Lenovo V310-15ISK si nu stiu cum pot sa instalez driverele ca pe site de la Lenovo imi da suport si nu imi merge se tot opreste cum as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii pe site-ul Lenovo, cauti laptopul tau - suport /descarcari, alegi sistemul de operare care ai instalat, descarci pe rand toate driverele de care ai nevoie (ultimele versiuni, dar mai putin BIOS update), dupa care le instalezi de pe calculator /laptop.

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

1. Mergi aici: http://pcsupport.lenovo.com/....../downloads

2. Selectezi din lista Operating Systems ce sistem de operare ai tu (in cazul Win 7 atentie la 32-bits sau 64-bits, la Win 8.1 si Win 10 e simplu, ai doar 64-bits.

3. Descarci tot ce vrei.

4. Instalezi ce ai descarcat.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

DriverBooster