| bogdanz04 a întrebat:

am un laptop Lenovo V110-15ISK pe care am instalat Windows 10(nicio problema la instalare),insa,nu imi place cum se misca, asa ca am decis sa instalez Windows 7. De aici intervine problema,imediat dupa mesajul,,Setup is starting", imi apare urmatoarea eroare: https://images.scdn8.secure.raxcdn.com/......d9e1c2.png Am incercat metodele de pe net cu modificarea fisierelor.wim astfel incat sa integrez in ele driverele necesare instalarii windowsului,insa fara rezultat, ajung la aceeasi eroare...Mai exista vreo cale prin care as putea instala Windows 7?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ceva nu-i in regula cu link-ul tau. Nu merge. Cred ca nu l-ai luat intreg!

| bogdanz04 explică:

Am uitat sa precizez ca nu am unitate optica pe laptop, de pe stick am incercat sa-l instalez

| Salontanul a răspuns (pentru bogdanz04):

Totusi, n-ai putea sa pui link-ul scurtat (asa cum fac eu) ca sa pot vedea ce eroare iti da?

| bogdanz04 explică (pentru Salontanul):

Exact eroare din imaginea din link-ul tau.

| Salontanul a răspuns (pentru bogdanz04):

Http://p.pw/bajAsa Cand ajungi pe pagina fa click dreapta si dai sa o traduca in romana. Sau daca stii bine engleza...