| xxDudaxx a întrebat:

Am un Samsung galaxy fit si nu merge sa ma conectez la pc cu cablul de date.Am incercat sa instalez Samsung kies si nu merge imi arae o ferasta unde scrie ceva cu windows sp3 apoi ma trimite catre o pagina unde mi se cere sa fac update windowsului.(eu nu am windows original) in fine incerc sa fac update si imi da eroare.ce pot face in acest caz? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| gabrielbalan a răspuns:

Nu e nicio eroare pentru galaxy fit trebuie sa descarci niste drivere in calculator sa le instales apoi bagi si iti merge asa am facut si eu ca tot galaxy fit am;) uite aici un lik restul descarci instalezi si gata

http://www.tsar3000.com/....../index.php

| ExpertFlight a răspuns:

Trebuie sa bagi din nou windowsul, sau poate Samsung kies nu-i compatibil cu windowsu tau.Cred ca cel mai bine e sa bagi windows xp sau 7 original.....Bafta,mai bine cheama un expert la calculatoru tau sa vada ce e de iti da eroare.