| Abibina a întrebat:

Am un Samsung Galaxy SII si am primit cadou un headset bluetooth Nokia BH-212. L-am pornit,beculetul verde palpaie,dar nu stiu de ce nu apare la devices cand il scanez cu bluetooth-ul de pe telefon. Deci practic nu-l pot conecta la telefon.
Probabil asta e o intrebare stupida,dar trebuie ca telefonul sa fie tot Nokia ca sa mearga?
V-as ruga sa ma ajutati, poate nu fac ceva bine.
O zi buna big grin

Răspuns Câştigător
| johnnyboby a răspuns:

Salut.incearca sa tii apasat pe butonul de la hands free pana ce incepe sa palpaie rapid atuci il vei vedea la device in telefon.trebuie sa intri in modul de recunoastere apoi scanezi.

| Abibina explică (pentru johnnyboby):

Iti multumesc mult happy

| johnnyboby a răspuns (pentru Abibina):

Deci sa inteleg ca ai prins ideea si functioneaza

| Abibina explică (pentru johnnyboby):

Da,asa e. big grin