| Aiureeaaa a întrebat:

Am un telefon Samsung G600 si am ca imagine de fundal aceea cu castelul, si cand trece de 17:00 se intuneca si se aprind luminile.
Intrebare:Mai sunt imagini genul acesta in telefon? Pt ca odata scriam mesaje si nu mi-a mers sa il trimit si m-i s-a schimbat imaginea intr-una unde era o campie verde.

Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Va Trebui sa intri in:
Setari Telefon-Setari Luminozitate la Samsung exista o setare unde scrii tu ora de la care vrei sa se aprinda tastele si sa se schimbe imaginea.
Lumina Fundal-Lumina Tastatura-
Mod Economic
Vei gasi setarea Luminozitate