| AxXTM a întrebat:

Buna TPU.As dori sa va intreb daca acest PC este bunisor pentru putin putin de gaming doar sa mearga jocuri online http://m.emag.ro/......DVSTZBBBM/

1 răspuns:
| anonym012 a răspuns:

Este bun pentru jocuri online, daca ii mai pui si o placa video dedicata peste 2-3 luni o sa poti sa te joci poate si ceva jocuri mai mari gen Far Cry 3, Max Payne 3. Daca il cumperi doar pentru jocuri online sa stii ca si viteza internetului conteaza, dar in principiu calculatorul o sa-si faca treaba si cu permite si upgrade pe viitor (o placa video, in 4 gb ram..etc) big grin asa ca poti sa cumperi cu incredere.