| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

As vrea o imprimanta si am vazut pe evomag ca au aparut imprimante noi si cartusul e mai ieftin.Ce ziceti se merita? Uitati aici http://www.evomag.ro/Selectii/Multifunctionale-HP-InkAdv antage.html?utm_source=Tiparesti+de+2+ori+mai+mult+cu+ac elasi+cost!&utm_medium=banner&utm_campaign=Banner_inters chimbabil_prima_pagina

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Sfatul meu este sa faci altfel: cauta site-uri care reumple cartuse, vezi la ce modele reumplerea este ieftina si apoi caut imprimanta care se potriveste la respectivul cartus. Cartusurile costa cam 70% din pretul printerului, iar unele printere nu permit reumplerea nici macar o data.