| NikyRoz a întrebat:

Buna TPU.....As vrea sa cumpar de pe eBay europa un joc de ps3
imi puteti da niste informate despre el? De Ex.
1)Selectez,,Buy it now"si,, European Union" si cand dau pe un anunt imi apare intem locatie ex.Huddersfield,United Kingdom acolo este produsul?
2)Daca pifez European Union ar fi ceva taxe gen tva transport ceva de genu si daca da cant ar costa?
3)E de incredere site-ul si cum ar trebui sa platesc eu as zice PayPal si PayPal cum platesc? si cam in cate zile vine produsul? si imi trebuie cont?

Răspuns Câştigător
| FollowMeNow a răspuns:

Nu iti sugerez sa comanzi de pe ebay europa, te complici cu taxele de transport, si cu zilele de asteptae(ce trec de 7), cauta pe magazinele din Romania gen emag.ro sau pcgarage.ro

1 răspuns:
| NikyRoz explică:

Am uitat utilizatori sunt romani? si postage ce este transportul?