| moneda a întrebat:

As vrea sa imi fac o retea Wireless si nushtiu ce imi trebuie ca sa o creez! Va rog mult cine stie ce este necesar pentru a creea aceasta retea? Trebuie sa platesti pe luna vreo taxa? Am inteles ca trebuie sa cumpar roouter wireles si mai ce? explicati-mi va rog.

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

La fel platesti la fel suma nu se schimba straight face Funda?

13 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Dupa ce cumperi router wireless trebuie sa il setezi parametrii conexiunii, eventual pui parola la retea. Citeste manualul sau cauti pe google modelul rooterului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un router wireless si o conexiune la internet

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru moneda):

Pai de unde iei internet daca nu ai o conexiune la un provider?
Daca deja ai o conexiune la internet nu ai nevoie decat de un router wireless

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru moneda):

Platesti abonamentul normal la internet pe care banuiesc ca il platesti si acum.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru moneda):

Pai e acelasi net care il ai si acum, doar ca tu il retransmiti wireless prin intermediul routerului.

| Romania2014 a răspuns:

Stiu eu metoda free happy Ai laptop? Daca da exista un program daca ai pe laptop windows 7 care emite semnal wi-fi gratis happy Programul se numeste Virtual Router >>Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Romania2014):

Cat e valabil?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru moneda):

Platesti pentru router doar atunci cand il cumperi. daca nu o sa mai ai net nu o sa mai mearga bninteles.

| Romania2014 a răspuns (pentru moneda):

La fel platesti la fel suma nu se schimba straight face Funda?