| Ursulake a întrebat:

As vrea sa imi iau un Nokia Lumia dar nu stiu ce model. Puteti sa imi spuneti parerile voastre despre modelele Nokia lumia si care ar fi cel mai bun dar nici prea scump? Va rog mult! Dau funda

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nokia Lumia 610 mi se pare foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Am avut Lumia 710, original. imi placea cum se misca. si cam atat. Si 800 l-am testat. Nu recomand nici-unul!
Se strica foarte rrepede. fara sa.l dai de pamant.l-am tinut in husa..Foarte proaste.

| FkThRz a răspuns:

Iti recomand Nokia Lumia 800. Este mai avantajos ca celelalte modele deoarece are un bun raport calitate-pret, ceea ce inseamna capentru ceea ce iti ofera, pretul este destul de mic.

| BlackBoyHD a răspuns:

Nokia lumia 920 cel mai bun la functii si baterie (2000mAh), WIndows mobile 8, etc. costa 1500 lei

| DoiCuTrei a răspuns:

Eu as spune Nokia Lumia 900. E foarte bun. Il detin happy Este cam 1.046, 93 RON - 2.039 RON, Dif. modele. Funda?