| Andrei563636 a întrebat:

Mi s-a stricat laptopul cand eram pe el. Dacă îl duc la reparat cei de acolo când vor deschide laptopul dacă vor putea el se va deschide tot in fisierul sau site-ul in care eram anterior?

Răspuns Câştigător
| Ionut659 a răspuns:

Păi să o luăm logic, tu ai stricat laptopul, el s-a oprit brusc și nu se mai alimentează sau funcționează dar nu afișează nimic? Dacă sa închis complet toate acțiunile pe care le făceau se vor pierde! Dacă încă mai funcționează scoatei bateria cu grijă, dar oricum dacă îl duci la reparat ei îi vor scoate bateria și se va duce tot.

Ce vreau să spun e că dacă s-a oprit de tot și nu mai primește energie nu vor fi afișate siteurile sau alte lucruri pe care le-ai accesat înainte de a se strica laptopul

| Andrei563636 explică (pentru Ionut659):

Nu laptopul primeste energie, doar ca atunci când se aprinde nu se vede nimic.Am încercat sa il conectez cu un telefon, adică sa transfer informațiile de pe telefon pe laptop sa vad dacă mai îmi cere permisiune pe telefon.Le am conectat dar pe telefon nu mai apărea ca de obicei "Permiteți ca informațiilor sa fie partajate pe alt dispozitiv"

| Andrei563636 explică (pentru Ionut659):

Repet primeste energie, dar atunci când îl aprind nu afișează nimic ecranul este negru.Si i am scos deja bateria ieri. Mulțumesc frumos pentru răspuns

3 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Probabil că nu.