| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi laptopul meu in timp ce eram pe el s-a oprit brusc.Am încercat sa il reaprind, a pornit doar pentru 2, 3 secunde dar ecranul era negru.Intrebarea mea este... dacă îl duc la reparat cei de acolo cand vor reuși sa il facă și il vor aprinde, el se va deschide tot in fișierul sau site-ul unde mi s-a închis mie?(avea ceva probleme la placa video, cred)

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Puțin probabil să fie așa dar dacă insiști, se poate, din istoricul browserului

| Andrei563636 a răspuns (pentru sierra1):

Eram pe incognito

| zilog a răspuns:

Ai acoperit gaurile de pe dundul lui si nu a mai avut pe unde sa respire.
si pentru ca l-ai tinut mult prea mult pe patura
si pentru ca ai pisica si caine in casa si sora cu par care se piaptana peste tot si scame si praf
s-au strâns in coole ventilator sau facut ca si o pânza
acum trebuie desfacut laptop-ul schimbata pasta de transfer termic de la procesor si placa video si northbridge

apoi defacut capacul de la ventilator scoasa toată șoseta de blană de acolo
apoi strâns la loc
sa nu uiti sa bagi mufita aceea de la ventilator inapoi in placa de baza
faci o cruce mere si apesi pe buton si gata merge ca si nou

| Andrei563636 a răspuns (pentru zilog):

Întrebarea mea era alta, nu cum se repara ca oricum nu ma pricep.Am încercat anul trecut sa repar un calculator și l am stricat de tot

| anonim_4396 explică (pentru Andrei563636):

MERGI LA UN SERVICE AUTORIZAT UNDE AU PERSONAL CALIFICAT!
Pentru că dacă tu îți repari singur lucrurile
ăștia ca mine care facem 2 facultăți și cursuri și școli în Grecia in israel in elvetia si in america
apoi ne intoarcem in România că ne iubim patria țara și neamul si nu vrem să lăsăm acestă națiune să ajungă să fie operați de vrăjitoare
sau să meargă cu laptop-ul la veterinar
ci vrem să le oferim românilor o șansa să aibă cum să apeleze la un adevărat specialist cu diplome cu școală făcută pe bune nu chestii cumpărate din românia.

Pentru ca tot o dată tu apelând la un service autorizat cu factură si garanție oferi posibilitatea uniui CONCETĂTEAN UNUI CONFRATE UNUI CONPATRIOT
unui ROMÂN
să își câștige existență și să aibă și el ce să dea de mâncare copilor lui
car epoate fata lui va deveni chiar sotia baiatului tău sau invers
Dar dacă tu nu dai acum un ban cât încă mai există români in România
acea țară se va umple de imigranti de taimbladezi de spurcati si de păgâni

care iți vor demola biserica si vor face ceva pe tine când vor vedea că te închini la dumnezeu dacă nu cumva te vor băga chiar la carceră

De ce vrei tu să îți oferi tot ție o șansă la un viitor mai bun
pentru că tu prin a merge la un service autorizat sponsorizezi tot tara in care traiesti si vei avea tot tu un confort mai sport
in afara faptului ca vei avea grantia ca laptop-ul tau va functiona!
Așa dacă nu lași banul să se invârtă ala care repara calculatoare nu o să aibă bani să îsi cumpere mici de acolo de unde ești tu ospătar pentru că tu nu i-ai dat bani să îți repare calculatorul!

| Adrian5575 a răspuns:

Cred ca ti-ar placea mai mult sa spuna ca nu se poate repara, decat sa vada ca te uitai la filme de adulti laughing
De obicei, cand se opreste brusc, paginile raman deschise. Slabuțe sanse sa intre in browser dupa ce il repara, nu prea are ce sa faca acolo. Si chiar daca vede la ce te uitai, nu ii intereseaza.

| Andrei563636 a răspuns (pentru Adrian5575):

? ca idee pentru confidentialitate eram pe incognito