| Stephaniee a întrebat:

cand vreau sa ma conectez la WIFI-UL din casa mea, de obicei se loga singur la wifi-ul din casa, dar acum nu, cand dau sa ma loghez eu singura, bag parola, toate cele si imi apare: problema la autentificare, de obicei nu facea asa, dar nu stiu ce are, conexiunea de la laptop si pc merge perfect dar si pe smartpohne-ul meu, dar pe tableta nu. imi dati va rog un sfat, sau cum as putea sa rezolv. dau funda, multumesc!

4 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Sterge setarile de conexiune si refa-le, poti incerca si dand un restart la router.

Merge sa te conectezi la alt wireless?

| Stephaniee explică (pentru wj):

Da merge, dar tot asa face, dar pe tel. merge... am dat restart si la tableta si la rourter nu mai stiu ce sa fac

| wj a răspuns (pentru Stephaniee):

Nu stiu cum as putea sa te ajut sa iti zic ce sa faci fara sa testez..ar trebui sa vizualizezi log-urile de pe router..sa vezi ce zice. Eventual roaga un prieten care se pricepe sa te ajutewinking

| bogdanme889 a răspuns:

Sall am aceiasi problema ca tine.da dacai restartat tableta e mai rau ca acuma trebuie sati instaleze cineva un prograam care te face sa te conectezi la wifi