| DameloCargangio a întrebat:

Cat ma costa un sistem mic de supraveghere? O camera externa ir si celelalte dispozitive *Nu vreau Camera IP

8 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Undeva pana in 600 lei.

| DameloCargangio explică (pentru AxelBv):

Scump! o camera e 150 de lei de exterior... da nu stiu celelalte dispozitive

| AxelBv a răspuns (pentru DameloCargangio):

Ce vrei sa supravegezi? La ce distanta de calculator? Noapte/zi? Ai nevoie de claritate?

| DameloCargangio explică (pentru AxelBv):

Parcarea din fata blocului distanta 20m, Nu neaparat sa se vada cat de cat ok

| AxelBv a răspuns (pentru DameloCargangio):

In cazul asta te costa camera cam 100-150 lei, calitate chiar ok, 50 lei suportul, 50 lei cablul.

| DameloCargangio explică (pentru AxelBv):

Si unde il conectez? la pc? cum?thinking

| DameloCargangio explică (pentru AxelBv):

Si unde il conectez? La pc? Cum? straight face

| AxelBv a răspuns (pentru DameloCargangio):

Depinde de camera. Cel mai bine mergi la un magazin de electronice si vezi ce tipuri de conectori au disponibili. Ei te pot ajuta mai mult. Sunt multe tipuri de conectori, unii chiar pentru PC.