| Skylimit a întrebat:

Cat tine bateria telefonului E-Boda Sunny V38S in "full load"?

6 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

24 de ore, funda?

| Skylimit explică (pentru MotanAndrei):

Tu chiar iti bati joc de mine? Am zis full load. la mine full load inseamna de exemplu sa stau pe net. Cat tine? 24 de ore? rolling on the floor Ai dat raspunsul numai pentru a avea o funda.dar stii ce? Nu o sa ai. Asa ca... *cacofonie* cara-te!

| MotanAndrei a răspuns (pentru Skylimit):

Pai spune asa, ****! tine 2 ore cel putin happy

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Am si eu unul ii super telefonul mai ales ecranul de sharp si ma tine intre 2 si 4 ore full load.

| CCLeaN a răspuns:

Ia-ti un telefon mai bun ma. de firme din astea Nokia, Samsung. Iti spun pentru cu telefoanele astea dupa o luna doua il bagi la reparatii sau nu merge bine touch-u.

| Skylimit explică (pentru CCLeaN):

Telefonul asta vreau sa-l cumpar unui prieten. Eu am un Vodafone Smart Mini 875 si spun ca merge excelent. il am din 2013.