| Deutzzyka a întrebat:

Buna TPU... Ce cod Network Key trebuie sa pun la o cartela Orange intr-un telefon Vodafone? Multumesc kiss

2 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Daca telefonul e codat pe Vodafone, nu vei avea semnal pe Orange, deloc, apoi, daca iti merge, intra pe orange.ro si cauta pe acolo setari automate, de internet, bagi acolo nr tau de tel si ti se va trimite cate un mesaj pe care va trebui sa-l inregistrezi, sa-l memorezi in telefon, ca sa-ti dea drumu la net, mms, etc...

| dannys a răspuns:

Nu stiu ce cod trebuie pus dar mai bine mergi cu telefonul la un service sa ti-l decodeze k s-ar putea sa mearga numai pe reteaua Vodafone.