| Maria_Vanessa_1999 a întrebat:

Ce setari trebuie facute la laptop pentru ca acesta sa gaseasca retele wireless... sad Ma puteti ajuta? sad ( Am windows 7 pe laptop, iar laptopul stiu sigur ca are wi-fi )

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ce laptop ai? Mai are windowsul cu care a fost cumparat?

| AdrenalinTm a răspuns:

Ma windows 7 are deja cateva drivere preinstalate ar cam trebui wifi sa ai dar mai sunt unele placi ce au nevoie de driver intra aici si vezi daca scrie ceva de wifi Control Panel\Network and Internet\Network Connectionsce si daca nu zi ce laptop ai