| HappyDaay a întrebat:

vreau sa-mi i-au un telefon.cat am cautat eu.mi-au placut : Samsung galaxy mini 2; Samsung 7230 si Huawei sonc.care credeti ca este mai bun? sau ce alt telefon imi recomandati?
telefonul sa aiba:
-android(de preferat)
-sa fie mai maricel
multumesc!big grin

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy Mini 2 S6500, deoarece este cel mai performant ( dpdv tehnic ).

Pentru specificaţiile tehnice şi comparaţie vezi linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-Black.html
http://telefonultau.eu/products/Huawei-U8650-Sonic-Black.html
http://telefonultau.eu/products/Samsung-S7230E-Wave-Titanium-Grey.html

| unknownn a răspuns:

Buget?

| Alex2312 a răspuns:

Eu am Sony Ericsson Xperia x8.dar pentru telefoane mari iti recoamand Samsung galaxy ace, gio, s..sau HTC wildfire, sau desire

| dragon13 a răspuns:

As recomanda Samsung galaxy mini 2 deoarece are o prietena si merge super. Are android, este destul de mare ecranul si este foarte frumos. Daca nu vrei telefonul asta poti foarte bine sa optezi pentru un Samsung galaxy s plus sau Samsung galaxy s advance.

| SabinaMonyca26 a răspuns:

Buna! Eu am Samsung Galaxy Mini 2 si este foarte bun, ti-l recomand cu toata increderea. In primul rand, sistemul de operarer este Android, este destul de maricel si bateria dureaza destul de mult timp, bineinteles ca ai si o aplicatie prin care poti economisi energia. La achizitionare primesti 2 carcase(galben si gri) foarte rezistente.Ecranul este foarte bun si calitatea pozelor este superioara. Este un telefon foarte bunh, ti-l recomand cu incredere, cu siguranta nu vei fi dezamagita. Pa-pa!

| rooxyroxy a răspuns:

Eu am avut Huawei si nu-ti recomand sa-ti cumperi, se strica repede.