| RiZeRy a întrebat:

Cine ma ajuta sa-mi fac inapoi contul de facebook? Ca mi l-au dezactivat si scrie ca trebuie sa am 13 ani si am pus din anul 1999 dar verisorul meu de 15 ani a intrat si mi-a ghicit parola si a intrat la setari data nasterii si a pus-o din 2012.Cine ma ajuta sa-mi activez iar contul de facebook? Am incercat sa ma tot loghez dar degeaba! Funda la raspunsul care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| Andreibobo a răspuns:

Nu se mai poate.

| RiZeRy explică (pentru Andreibobo):

Niciodata nu se mai poate? Am incercat cu alte conturi dar scrie:Ne pare rău, dar nu îţi putem procesa înregistrarea. ce id de mess ai? zi-mi id-ul tau de mess