| AlexXx15 a întrebat:

Buna TPU cine stie cum pot sa aflu parola de la o retea wireless de pe o tableta android cu root?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si tu ai parerea ca poti face asta?

| Dismally a răspuns:

Foarte simplu, te uite pe spatele router-ului. Daca vrei sa furi internet de la vecini e mai dificil laughing

| AlexXx15 explică (pentru Dismally):

Nu stiu care dintre vecinii mei are router-ul

| Bosinceanu_Alexandru_1991 a răspuns:

Este relativ simplu. Căuta în magazinul play store aceste aplicații: wps connect și wps wpa conect. Nu ți se va conecta la orice rețea. Doar acele care sunt au wps disponibil. Ai nevoie de telefon/tabletă cu root. E ușor de folosit. Fundă? Mulțumesc