| cryyysss a întrebat:

Bună TPU, credeți ca ar fi ok sa pun placa video rx 6600 xt pe un procesor Intel core în 10100f? Sau procesorul i3 este prea slab pentru rx 6600 xt? Sa răspundă cine se pricepe, ms frumos.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

happy

Nu e pacat de saracul calculator pui placa de 3500 lei si un procesor de 400 de lei, serios?

Imagineaza-ti asa ca tu esti un procesor si mergi la piata ajungi acolo si in loc sa iei 2 cartofi cati poti duce pleci cu 20 de kilograme...