| qweewq123 a întrebat:

Cum fac sa nu mi se incalzeasca repede laptopul? Cand ma joc si se incalzeste repede mi se inchide laptopul! Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Atunci du-l la service, si cind o sa iti spuna ca ii gata, sa intrebi cite tone de praf au scos de acolo laughing

10 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Nu are incorporat un ventilator?

| qweewq123 explică (pentru 0x11111051):

Nu stiu. Nu i-am pus nimic de cand il am in interior

| 0x11111051 a răspuns (pentru qweewq123):

Cumparati cooler exetern.

| qweewq123 explică (pentru 0x11111051):

Am dar degeaba

| qweewq123 explică (pentru 0x11111051):

Ms mult, atata timp cat nu l-am sters 2 ani de praf iti dai seamahappy Ms!

| 0x11111051 a răspuns (pentru qweewq123):

Nu-i pentru ce happy Pentru performanta maxima, se recomanda de sters odata la 2 luni. Pentru lucru stabil = la 4-5 luni.

| 0x11111051 a răspuns (pentru qweewq123):

Atunci du-l la service, si cind o sa iti spuna ca ii gata, sa intrebi cite tone de praf au scos de acolo laughing

| CoL00SaL a răspuns:

Vezi atunci cand il pui undeva pe masa sau in pat asigurate ca poate sa se aeriseasca...Laptopul are ventilator de racire dedesubt si de aia se inchide sa nu-ti "prajeasca" placa de baza...

| qweewq123 explică (pentru TraficCuCaramele):

Aici am uitat sa spun, am cooler numai ca laptopul tot se incalzeste foarte tare

| LerLerLerLerLer a răspuns:

Salut, poti sa iti cumperi o masa cu ventilator care urmeaza sa se conteze prin intermediul unui cablu usb cu laptopul si sa il " raceasca ", daca nu poti sa iti cumperi, atunci incearca sa il pui sa stea inclinat, ii pui ceva in partea din spate sa aiba aer dedesubt, si incearca sa nu il pui direct pe pat/patura/plapuma daca stai in timp ce te joci.