| andrutzaandreea a întrebat:

Buna TPU cum pot sa imi pun videoclipuri pe peretele de la facebook? sau cum il pot descarca?

Răspuns Câştigător
| MyYLife a răspuns:

Copiezi link-ul d pe YouTube, mergi la stare sh dai paste.Simplu! Funda?

1 răspuns:
| Isa a răspuns:

Buna! Daca vrei sa-ti videoclipuri de pe youtube pe peretele de la facebook tebuie sa urmezi urmatorii pasi:

1. Iti faci un cont pe youtube.
2.Te loghezi.
3. Cauti videoclipul respectiv.
4. Sub videoclip scrie SHARE. Apesi acolo si iti apare un link.
5. Sub link este un patratel de la facebook, stii tu cum arata daca ai facebook. Apesi pe patratel si iti deschide o fereastra noua de la facebook.

Si de acolo te descurci tu.

Sper ca te-am ajutat! fundita? big grin