| Luci88 a întrebat:

de ce cand vreau sa intru pe un id de mess mai vechi imi zice - your account has been locked please click forgot password to start the unlocking process (81003004) apropo, cand eram in Romania mergea, si cand am esit din tara nu mai merge, de ce? o fi de la net? am facut un id nou de mess si merge, si am incercat mai multe idu-uri vechi si nu merge! ma puteti ajuta? FundaX Multumesc

3 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Cred ca s-a schimbat ip-ul si trebuie sa introduci parola iar tu introduci una gresita.

| Luci88 explică (pentru danishor):

Cum sa introduc parola gresita? sunt cu mai multi colegi si nici la unu nu ii merge mess-ul, care in Romania mergea!

| AnneMarye001 a răspuns:

Mi mi se intampla asa cand intru pe laptop-ul din sufragerie dar intra pe mail(yahoomail)si poate acolo merge pe urma mai incearca odata pe mess. Zimi daca a functionat