| aragon18 a întrebat:

TPU.De curand am reformatat laptopul, deoarece aveam o gramada de virusi si nu puteam sa fac absolut nimic straight face se bloca mereu. Si acum, cand am terminat totul, am instalat driverele frumos si. nu imi mai merge internetul. Am router wireless, si nu se conecteaza de niciun fel. Stie cineva ce pasi trebuie sa urmez ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Pai cauta alt driver wireless, incearca pe situl producatorului (daca nu ai incercat deja ) apoi instaleaza http://drivers.softpedia.com/......0125.shtml poate te ajuta sa te conectezi, eu am un Toshiba si un HP si merge pe ambele foarte bine)

1 răspuns:
| Dannyjj a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul pentru placa de net, daca il ai instalat deja, atunci vezi la router scoti cablurile care se duc in calculator(cablul de alimentare pentru router il lasi bagat in priza), routerul are o gaura mica unde scrie reset, introduci ceva subtire in acea gaura il ti acolo 20 de secunde, bagi la loc cablurile ce vin din calculator si ar trebui sa mearga acum.