| Dexaa a întrebat:

TPU! De curand mi-am dezactivat contul de facebook(pentru o perioada de timp), iar astazi cand am vrut sa mi-l reactivez mi-a aparut chestia cu "Confirm Your Email Address". Ideea e ca contul mi l-am creat pe o anumita adresa de mail(care acum nu mai merge), dar am dat la"change email address" si mi-am schimbat adresa. Insa, pe noul email nu primesc nici un mesaj cu confirmarea, si efectiv, nu pot sa fac nimic pe respectivul cont pentru ca-mi apare "Confirm Your Email Address". Cum as putea remedia situatia?

8 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Simplu: Iti faci alt cont! Sau stai fara facebook (sincer, nu voi intelege niciodata de ce unii au nevoie de el)!

| dianaandra1467 a răspuns:

Păi, și mie mi s-a întâmplat asta. Îți apare cumva acolo "reconfirmă e-mailul„? dacă da, dă clikc. Apoi, dacă tot nu-ți apare, ieși de pe mess 2 min, apoi intră din nou. Poate merge. Succes.
O seară plăcută!

| Dexaa explică (pentru dianaandra1467):

Imi apare "Confirm Your Email Address", si nu pot da click

| dianaandra1467 a răspuns (pentru Dexaa):

Uhm... nu știu. Caută la spam undeva. sau așteaptă 1 zi. Poate e o erore de la Facebook.

| titizoorr a răspuns (pentru Dexaa):

Nu inteleg de ce nu iti faci alt cont de facbook e foarte usor daca vrei iti dac eu si iti scimbi parola de facbook

| titizoorr a răspuns:

Daca nu mai sti emailul pe care ai facut contul nu mai poti sal activezi

trebuie sa-ti faci alt cont de facboook

o zi buna

| Dexaa explică (pentru titizoorr):

Reciteste ce-am scris mai sus! Bineinteles ca-l stiu, dar pentru ca nu am mai intrat de-o caruta de vreme pe yahoo mess. s-a blocat, sau nu stiu, pur si simplu nu mai este functionabil.

| JINKAZAMA001 a răspuns:

Incearca a fi conectata si pe email atunci cand trebuie sa confirmi mail-ul